EKİBİMİZ

BİZ KİMİZ ?

Korkut KUTLUCA

Genel Müdür

korkut@permagaza.com

Vesna KUTLUCA

Yönetici Ortak

vesna@permagaza.com

Ayten ÖZKURT

Yönetim Danışmanı-Mali İşler Müdürü

ayten@permagaza.com

Ali Cemal KOÇYİGİT

Yönetim Danışmanı

cemal@permagaza.com

Mustafa DEMİR

Sistem ve Operasyon Uzmanı

mustafa@permagaza.com

İbrahim EYİL

SEO-SEM Uzmanı

ieyil@gmail.com

Doğuş YÜKSEL

Reklam ve Pazarlama Uzmanı

dogus@permagaza.com

Berke KUTLUCA

Dijital Pazarlama Uzmanı

berke@permagaza.com

Koray ORUÇ

Eğitim ve Destek Sorumlusu

koray@permagaza.com

Yusuf SATILMIŞ

Web Yazılım Geliştiricisi

yusuf@permagaza.com

Tarık GÜNDÜZ

Teknik Destek Sorumlusu

tarik@permagaza.com

GÖRKAY TÜZER

Web Yazılım Geliştiricisi ve Müşteri Temsilcisi

gorkay@permagaza.com

Resul BULUT

Junior Yazılımcı

resul@permagaza.com