HAKKIMIZDA

NEDİR PERMAGAZA ?

Size Özel Çözümler...1997 Yılında alışveriş merkezleri, mağaza ve market otomasyonu üzerine teknolojik çözümler üretmek amacı ile kurulmuş olan firmamız, bu dönem zarfında yurtiçi ve yurtdışında farklı çözümleri başarı ile gerçekleştirmiştir.

Her sektörün ve işletmenin kendilerine ait dinamikleri olduğu ve bunlarının çözümlerinin ancak doğru partner anlayışı ile çözümleneceğini prensip olarak edinmiş olan firmamız müşterilerine has özel çözümler sunmaktadır.

Mikro Yazılımevi Programlarının Retail Satış Noktası, ERP Satış ve Destek Noktası, Standart Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermektedir. İşletmelerde bilgisayar kullanımının artan ivmeyle yaygınlaştığı günümüzde, işletmeler bilgisayar sistemlerine yatırım yaparlarken donanım ve yazılım seçimi konusunda ve seçmiş oldukları konfigürasyonun işletme içinde maksimum verimle konumlandırılması konusunda zaman zaman gereken önemi göstermemektedirler. Bu konuda hassas davranan işletmelerde ise sistemin, verimlilik ve karlılık üzerindeki etkileri en kısa zamanda kendini göstermektedir.Verimli otomasyon sistemi kullanımının sağlanabilmesi için göz ardı edilmemesi gereken faktörleri ;

Doğru organizasyon,

Doğru iş akışları,

Doğru görev tanımları,

Doğru personel,

Doğru yazılım,

Doğru bilgisayar sistemleri ve yan üniteleri

Doğru bakım ve kontrol mekanizması

Şeklinde özetleyebiliriz.

Tüm bu faktörlerin irdelenmesi ile sağlanması amaçlanan yapı, işletmenizde bilginin

DOĞRU, HIZLI ve KONTROLLÜ akışının sağlanmasıdır. Tüm bunların neticesinde verimlilik ve kar artışı ile işletmeniz rakiplerine göre bir adım önde olduğunda PRS yanınızda olacaktır.Başarının detaylarda gizli olduğunun altını çizerek sanal dünyada da yerini almak amacı ile 2009 senesinde başlamış olduğumuz alt yapı çalışmalarının sonucu, www.sanalhipermarket.com çatısı altında bulunan farklı e-ticaret sitelerin de katlı mağazacılık ve dikey alışveriş sistemleri ile hizmet vermektedir.

Tüm siteler Mikro Yazılımevi programları ile tam entegrasyon ile çalışmaktadır.

Ayrıca hizmet verdiği işletmelerin ürünlerini tam entegrasyon yardımıyla XML içeriğe dönüştürülerek e-ticaret sitelerine ulaştırılması konusunda da çözüm üreterek partner firma anlayışını bir adım öteye taşımaktadır.